STRONA_GŁÓWNA AKTUALNOŚCI ZERÓWKA KLASY_1-3 KLASY_4-6 DEMOLLKI ZAJĘCIA_POZALEKCYJNE ŚWIETLICA CYFROWA_SZKOŁA REKRUTACJA KRONIKADemollki


Zespół De-Mollki

Chór szkolny "Demollki" jest zespołem wokalno-tanecznym działającym od 18 lat pod przewodnictwem p. Izabeli Wawrzyniak. Należą do niego uczniowie naszej szkoły - nie tylko podstawowej ale również gimnazjaliści.
Jesteśmy obecni przy wszystkich ważnych wydarzeniach szkolnych - rozpoczęciach i zakończeniach roku, Dniach Edukacji Narodowej, Święcie Niepodległości. Co roku pomagamy przygotować oprawę muzyczną na Koncert Noworoczny w naszej szkole. Śpiewamy również poza szkołą - co roku bierzemy udział w pozaszkolnych przeglądach chórów z różnych okazji i wielu konkursach.

Zespół "Demollki" ma na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia m.in. w Przeglądzie Amatorskich Zespołów Artystycznych, Festiwalu Szkół Śpiewających, Integracyjnym Konkursie Kolęd i Pastorałek, Międzyszkolnym Konkursie Muzycznym (Hip-hop piszę, śpiewam bez wulgaryzmów, Gram na instrumencie), Piosenki Obcojęzycznej, konkursie wokalnym "Tulipanada".

Zmieniały się nazwy naszego zespołu, zmieniali się też jego członkowie. Za to niezmiennie staramy się o wysoki poziom naszych występów i ciekawy repertuar.

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy lubią śpiewać i dobrze się bawić w znakomitym towarzystwie, na zajęcia chóru szkolnego "De-mollki".
pliki do pobrania

• program zajęć


TEKSTY PIOSENEK
na zajęcia

lata 20-te
sing a song

youtube_chor (14 kB)

Fotogaleria


01-409 Warszawa, ul. Deotymy 37, tel: 022 836 03 12, fax: 022 836 13 22 e-mail: zsi71@zsi71.edu.pl